pontyshow

Nagyszínpad

November 9. (péntek)

11:30: Jámbor Attila Method történelem

13:00: Tombola sorsolás

14:00: Fabio GerratanaEz az én módszerem (Vad vizek, érintetlen természet, nehezen becserkészhető halak, és egy Olasz specialista, akinek életformája a nagypontyhorgászat)

15:00: Tóth László, Böcsödi László – Feeder versenyek

16:30: Tombola sorsolás

November 10. (szombat)

11:00: Fabio GerratanaEz az én módszerem (Vad vizek, érintetlen természet, nehezen becserkészhető halak, és egy Olasz specialista, akinek életformája a nagypontyhorgászat)

11:30: Hamvasi Miklós – Balatoni bojlis körkép

11:45: Steve Briggs – Pontyozás a Balatonon

12:30: Tombola sorsolás

13:30: Karel Nikl – A csend utolsó maradványa (Jelenlegi globális probléma, ahogy az emberi kéz mindenhova beavatkozik, mindent feltúr, gépesít és az eredeti természetből egyre kevesebb található…)

14:00:  Papp József előadása – Feederezés fonott zsinórral

14:30: Döme GáborDunai nagypontyhorgászat

15:00: Honyák Gábor – Hidegvízi horgászat a Bledi-tavon 

15:30: Szamosi AttilaVadvízi versenyek 2019. (VII. Nemzetközi Balatoni Bojlis Horgászverseny és az II. International Carp Marathon a Tisza-tavon)

16:00: PontyShow termékdíjak – eredményhirdetés

16:30: Tombola sorsolás

November 11. (vasárnap)

10:30: Stairs2Hell  – Egy verseny története

11:00: Varga János – Method technikák

11:45: Napijegyes pontyozások – Kerekasztal beszélget a rapid pecákról, résztvevők: Pataki Gergely, Haskó Tamás, Nagy Róbert (Black Cap Robi), Ács József

12:30: Tombola sorsolás

14:00: Jankovich Krisztián – Dunai amurozás feederrel

15:30: Nagykállói-tó tombolasorsolása

15:40: Nemzetközi Balatoni bojlis Horgászverseny tombolájának sorsolása

15:50: PontyShow termékdíj – Közönségdíj átadása

16:00: Tombola sorsolás

Feeder Pódium

A feeder színpadon akváriumokban tekinthetik meg a látogatók az etetőanyagok, és végszerelékek viselkedését a vízben

November 9. (péntek)

11:00-11:20: Döme GáborHaldorádó Method bemutató

12:00-12:20: Papp JózsefTop Mix bemutató

13:30-13:50: Stég TeamMethod bemutató

14:30-14:50: Jámbor AttilaDovit Feeder újdonságok

15:30-15:50: Jankovich KrisztiánCsalizási technikák

November 10. (szombat)

10:40-11:00: Döme GáborHaldorádó Method bemutató

12:00-12:20: Papp JózsefTop Mix bemutató

13:30-13:50: Stég TeamMethod bemutató

15:00-15:20: Jámbor AttilaDovit Feeder újdonságok

15:30-15:50: Jankovich KrisztiánCsalizási technikák

November 11. (vasárnap)

10:40-11:00: Döme GáborHaldorádó Method bemutató

12:00-12:20: Papp JózsefTop Mix bemutató

13:30-13:50: Stég TeamMethod bemutató

15:00-15:20: Jámbor AttilaDovit Feeder újdonságok

15:30-15:50: Jankovich KrisztiánCsalizási technikák

Feederpálya

November 9. (péntek)

11:00-11:15: Novák JánosEtetés és horgászat kiakasztott zsinórral

12:30-12:45: Haldorádó TeamFeeder praktikák

14:15-14:30: Stég TeamMethod horgászat napijegyes tavakon

16:00-16:15: Jámbor AttilaGyorsan és pontosan

November 10. (szombat)

11:00-11:15: Novák JánosEtetés és horgászat kiakasztott zsinórral

12:30-12:45: Haldorádó TeamFeeder praktikák

13:15-13:30: Lábas NorbertA pontos horgászat technikája

14:15-14:30: Stég TeamMethod horgászat napijegyes tavakon

16:00-16:15: Jámbor AttilaGyorsan és pontosan

November 11. (vasárnap)

11:00-11:15: Novák JánosEtetés és horgászat kiakasztott zsinórral

12:30-12:45: Haldorádó TeamFeeder praktikák

13:15-13:30: Lábas NorbertA pontos horgászat technikája

14:15-14:30: Stég TeamMethod horgászat napijegyes tavakon

16:00-16:15: Jámbor AttilaGyorsan és pontosan

Pergető medence

November 9. (péntek)

11:00: 13fishingBemutatkozik a Szerencsés brigád

11:30: MINDENT A CSUKAPERGETÉSRŐL! – interaktív bemutató és beszélgetés

12:00: Szarvas Zoltán, Pusztai Attila, Horváth Ferenc, Lukácsi Béla, valamint a Rapture Team tagjai

12:30: Móri Pisti, www.horgaszsuli.hu Horgászvizsga, horgászkártya, kérdések és válaszok.

13:00: Szarvas Zoltán, SmartFishing A következő szezon wobblerei

13:30: Vass Endre Best of Savage Gear

14:00: MINDENT A SÜLLŐPERGETÉSRŐL! – interaktív bemutató és beszélgetés

14:30: Előd Botond, 13fishing, Móri Pisti, valamint a Rapture Team tagjai

15:00: A 2018-as csónakos pergető VB tapasztalatai a Rapture Team versenyzőivel

November 10. (szombat)

10:00: 13fishing – Bemutatkozik a Szerencsés brigád

10:30: Nacsa Gábor – Chervy és Cruelbaits. Hagyomány és újítás egy kézből

11:00: Horváth Ferenc – Best of Savage

11:30: MINDENT A CSUKAPERGETÉSRŐL! – interaktív bemutató és beszélgetés

12:00: Szarvas Zoltán, Nacsa Gábor, Számfira Balázs, Lukácsi Béla, valamint a Rapture Team tagjai

12:30: Vendégünk Piotr Piskorskya Salmo wobblerek megálmodója

13:00: Szarvas Zoltán, SmartFishingA következő szezon wobblerei

13:30: Kecskés Viktor, Nagy GáborRapala és Storm újdonságok

14:00: MINDENT A SÜLLŐPERGETÉSRŐL! – interaktív bemutató és beszélgetés

14:30:  Vass Endre, 13fishing, Móri Pisti, valamint a Rapture Team tagjai

15:00: Bokor KárolyPergetés Mann’s gumihalakkal

15:30: A Fiiish márka műcsalijai

16:00: Móri Pisti, www.horgaszsuli.huHorgászvizsga, horgászkártya, kérdések és válaszok.

16:30: A 2018-as csónakos pergető VB tapasztalatai a Rapture Team versenyzőivel

November 11. (vasárnap)

10:00: A 2018-as csónakos pergető VB tapasztalatai a Rapture Team versenyzőivel

10:30: Móri Pisti, www.horgaszsuli.huHorgászvizsga, horgászkártya, kérdések és válaszok.

11:00: 13fishingBemutatkozik a Szerencsés brigád

11:30: MINDENT A CSUKAPERGETÉSRŐL! – interaktív bemutató és beszélgetés

12:00: Nacsa Gábor, Perger Péter, Lukácsi Béla, valamint a Rapture Team tagjai

12:30: Vendégünk Piotr Piskorsky – a Salmo wobblerek megálmodója

13:00: Yozuri DUEL klasszikusok és újdonságok

13:30: Kecskés Viktor, Nagy GáborRapala és Storm újdonságok

14:00: MINDENT A SÜLLŐPERGETÉSRŐL! – interaktív bemutató és beszélgetés

14:30: Vass Endre, 13fishing, Móri Pisti, valamint a Rapture Team tagjai

15:00: Számfira Balázs – Best of Savage Gear

A műsorváltozás jogát fenntartjuk